EELK508V-06P
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
EELK508V-06P
JLCPCB Part #
C99399
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
13.5A 18~26 3 300V 5.08mm Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS