ECH381V-20P
MFR.Part #
ECH381V-20P
JLCPCB Part #
C6611491
Package
Plugin
Description
-40℃~+120℃ 1 1x20P 20 20P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS