ECH381V-18P
MFR.Part #
ECH381V-18P
JLCPCB Part #
C6190381
Package
Plugin
Description
-40℃~+120℃ 1 18 18P 1x18P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS