ECH381V-10P
MFR.Part #
ECH381V-10P
JLCPCB Part #
C6941685
Package
Plugin
Description
-40℃~+120℃ 1 10 10P 1x10P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS