ECH381RM-08P
MFR.Part #
ECH381RM-08P
JLCPCB Part #
C126131
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+115℃ 1 1x8P 3.81mm 300V 8 8A 8P Board Side/Socket - Closed Screw P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS