ECH381R-14P
MFR.Part #
ECH381R-14P
JLCPCB Part #
C5632850
Package
Plugin
Description
-40℃~+120℃ 1 14 14P 1x14P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS