ECH381R-05P
MFR.Part #
ECH381R-05P
JLCPCB Part #
C6238992
Package
Plugin
Description
-40℃~+120℃ 1 1x5P 3.81mm 300V 5 5P 8A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS