5EHDR-15P-OR
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
5EHDR-15P-OR
Description
-40℃~+120℃ 1 15 15A 15P 1x15P 300V 5mm Board Side/Socket - Open Right-Angle - Pluggable System Terminal Block ROHS