RM20D182KE1IE100
MFR.Part #
RM20D182KE1IE100
JLCPCB Part #
C42382253
Package
Plugin,P=10mm
Description
1.465kV 1.8kV 100A 10mm 1W 1kV 2.97kV 320pF@1kHz 625J Plugin,P=10mm Varistors ROHS