RM20D121KD1IECW0
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
RM20D121KD1IECW0
JLCPCB Part #
C254050
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100A 100V 120V 1W 200V 3.3nF@1kHz 55J 7.5mm 75V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS