RM14D561KD14E100
MFR.Part #
RM14D561KD14E100
JLCPCB Part #
C2974797
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
125J 350V 360pF@1kHz 4.5kA 460V 560V 600mW 7.5mm 915V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS