RM14D431KD1IE100
MFR.Part #
RM14D431KD1IE100
JLCPCB Part #
C22439646
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
115J 275V 350V 4.5kA 430V 600mW 7.5mm 710V Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS