RM14D241KD17E100
MFR.Part #
RM14D241KD17E100
JLCPCB Part #
C2974801
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
150V 200V 240V 395V 4.5kA 600mW 63J 7.5mm 830pF@1kHz 插件,P=7.5mm Varistors ROHS