RM10D271KD12E100
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
RM10D271KD12E100
JLCPCB Part #
C2974811
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
175V 2.5kA 225V 270V 370pF@1kHz 37J 400mW 455V 7.5mm 插件,P=7.5mm Varistors ROHS