CY2222MD1IEF46J2A9
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CY2222MD1IEF46J2A9
JLCPCB Part #
C22391185
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 300V CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y2 ±20% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS