CY1222ME14EF46X2A2
MFR.Part #
CY1222ME14EF46X2A2
JLCPCB Part #
C2974840
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 400V CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS