CFK2A273JC1F7B04UA00
MFR.Part #
CFK2A273JC1F7B04UA00
JLCPCB Part #
C22439654
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 27nF ±5% Plugin,P=5.08mm Film Capacitors ROHS