CFK2A153JC1F7B04UA00
MFR.Part #
CFK2A153JC1F7B04UA00
JLCPCB Part #
C22439650
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 15nF ±5% Plugin,P=5.08mm Film Capacitors ROHS