CFD2J104JG0419
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CFD2J104JG0419
JLCPCB Part #
C5355632
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 630V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS