CFC2W154JE0638
MFR.Part #
CFC2W154JE0638
JLCPCB Part #
C5355627
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 150nF 450V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS