CFC2J223JG0631
MFR.Part #
CFC2J223JG0631
JLCPCB Part #
C4945044
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS