CFC2J105JG1I170KE100
MFR.Part #
CFC2J105JG1I170KE100
JLCPCB Part #
C19712461
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 630V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS