CFC2G684JG1I170GB100
MFR.Part #
CFC2G684JG1I170GB100
JLCPCB Part #
C2858553
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 680nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS