CFC2G473JE1J12075CW1
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CFC2G473JE1J12075CW1
JLCPCB Part #
C254512
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 47nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS