CFC2G105JG1I170TB100
MFR.Part #
CFC2G105JG1I170TB100
JLCPCB Part #
C719331
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS