CFC2E473JD1IJ5075100
MFR.Part #
CFC2E473JD1IJ5075100
JLCPCB Part #
C19712456
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 47nF ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS