CFC2E104JD0531
MFR.Part #
CFC2E104JD0531
JLCPCB Part #
C5355552
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 250V ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS