CFC2A473JD1I09021100
MFR.Part #
CFC2A473JD1I09021100
JLCPCB Part #
C19712451
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 47nF ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS