CFC2A224JD1I10095CW1
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CFC2A224JD1I10095CW1
JLCPCB Part #
C254483
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 220nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS