CFA2A102JC0008
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CFA2A102JC0008
JLCPCB Part #
C4944987
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 1nF Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS