CC1H501KC1EDB44B1100
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CC1H501KC1EDB44B1100
JLCPCB Part #
C2832519
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2.4mm 4.8mm 5.08mm 500pF 50V Y5P ±10% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS