CC1H200KA1PDCH4B3100
MFR.Part #
CC1H200KA1PDCH4B3100
JLCPCB Part #
C19712497
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 2.7mm 20pF 4.8mm 50V NP0 ±10% Plugin,P=2.54mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS