CC1H120KA1PDCH4B3003
MFR.Part #
CC1H120KA1PDCH4B3003
JLCPCB Part #
C353907
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
12pF 2.54mm 50V ±10% 插件,P=2.54mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS