CC1H102MA1EDB44B1100
MFR.Part #
CC1H102MA1EDB44B1100
JLCPCB Part #
C2832504
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1nF 2.4mm 2.54mm 4.8mm 50V Y5P ±20% 插件,P=2.54mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS