S24SE12002PDFA
MFR.Part #
S24SE12002PDFA
JLCPCB Part #
C6215271
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.67A 1.6kV 12V 20W 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS