S24DE150R6NDFA
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
S24DE150R6NDFA
JLCPCB Part #
C5745908
Package
DIP-6
Description
1.6kV 15V 2 20W 670mA 88% 9V~36V DIP-6 Isolated Power Modules ROHS