S24DE120R6PDFH
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
S24DE120R6PDFH
JLCPCB Part #
C17405806
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.6kV 12V 15W 625mA 87.5% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS