HCB121060-181
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
HCB121060-181
JLCPCB Part #
C17489116
Package
SMD,12.1x10mm
Description
0.48mΩ 180nH 36A 64A ±20% SMD,12.1x10mm Power Inductors ROHS