HCB1175-361
MFR.Part #
HCB1175-361
JLCPCB Part #
C17561996
Package
SMD,11x7.2mm
Description
0.29mΩ 25A 360nH 48A ±15% SMD,11x7.2mm Power Inductors ROHS