E48SH1R250NRFA
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
E48SH1R250NRFA
JLCPCB Part #
C5725722
Package
DIP,58.4x22.9mm
Description
1 1.2V 120W 2.25kV 36V~75V 50A 86.5% DIP,58.4x22.9mm Isolated Power Modules ROHS