0603HP-240EJTS
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
0603HP-240EJTS
JLCPCB Part #
C5464015
Package
0603
Description
1.1A 24nH 85mΩ ±5% 0603 Power Inductors ROHS