0603HP-1N8EKTS
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
0603HP-1N8EKTS
JLCPCB Part #
C6354930
Description
1.8nH 2.1A 33mΩ ±10% 0603 Power Inductors ROHS