DT016SGD
Extended
Manufacturer
Delixi Electric
MFR.Part #
DT016SGD
Description
16mm 6.5mm 68mm 8.5mm Circular ring No Oil-blocking type Tin Uninsulated purple bronze - Ring Terminal ROHS