TWA3-24S15
Extended
Manufacturer
Daburn Electronics
MFR.Part #
TWA3-24S15
JLCPCB Part #
C7136045
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 15V 18V~72V 200mA 76% DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS