MTWA4-48-12
MFR.Part #
MTWA4-48-12
JLCPCB Part #
C7315941
Package
DIP,24.3x14.4mm
Description
12V 146mA 2 36V~75V 82% DIP,24.3x14.4mm DC-DC Power Modules ROHS