TVDP01-075BB
Extended
Manufacturer
D-SWITCH
MFR.Part #
TVDP01-075BB
Description
-20℃~+70℃ 1.8N 12V 50mA 6mm 6mm 7.5mm 80,000 cycles Black Round Button SPST Through Hole - Tactile Switches ROHS