DS-TVCM17-015BY-R
Extended
Manufacturer
D-SWITCH
MFR.Part #
DS-TVCM17-015BY-R
JLCPCB Part #
C5367511
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 1.5mm 1.8N 12V 5.2mm 5.2mm 50,000 cycles 50mA Gold Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical SMD Tactile Switches ROHS