DS6060-050GJ
Extended
Manufacturer
D-SWITCH
MFR.Part #
DS6060-050GJ
JLCPCB Part #
C5367505
Package
SMD
Description
-30℃~+85℃ 100,000 Cycles 12V 1N 50mA 5mm 6mm 6mm Round Button SPST Surface Mount,Vertical Transparent SMD Tactile Switches ROHS