TPSMF13A
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
TPSMF13A
JLCPCB Part #
C283869
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 1uA 200W@10/1000us 21.5V 9.3A TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS