SMDJ58CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SMDJ58CA
JLCPCB Part #
C361572
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 32.05A 3kW@10/1000us 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS